DGN BULUT

Bulut Sunucunuzu Seçin

Yüksek hızdaki bulut sunucularımız üzerinden istenilen oranda belirlenebilen işlemci gücü ve ram miktarı ile sunulan bulut sunucu hizmetiyle hayal ettiğiniz performansı uygun fiyat avantajıyla yakalayabileceksiniz.

Paylaşımlı web barındırma hizmetlerinin yetersiz kaldığı durumlarda düşük maliyetiyla Bulut Sunucular performanslarıyla işinizi kolaylaştıracak ve işletme maliyetlerinizi düşürecek.

Veri depolama üniteleri (Storage) üzerinden yedekli donanım (cluster) desteğiyle çalışan bulut sunucu paketlerimizle yüksek çalışma garantisi sağlanabilmektedir.

Düşük maliyet gerektiren barındırma projeleriniz için Bursa merkezli sanal sunucu paketlerini tercih edebilirsiniz.

 

Her Büyüklükte, Her İhtiyaca Uygun

Yedekli Yapı

İki ayrı enerji sistemiyle beslenen, veri depolama için storage ve cluster yapıda hizmet veren sunucularla maksimum seviyede yedeklilik sağlanmaktadır.

İstenen İşletim Sistemi

*Unix, windows veya talep edilen istenen işletim sistemi kurularak teslim edilebilen sanal sunucu paketlerimizle işletim sistemi seçiminde özgürsünüz.

Yüksek Ağ Kalitesi

DGN Teknoloji ağ kalitesini bulut sunucu paketleriyle uygun fiyatla sunuyoruz. Her hangi bir ayrım olmaksızın ülke içi peering bağlantılarımızla en hızlı bağlantıyı sunuyoruz.

İhtiyaca Uyun Paketler

Seçilen işletim sisteminin desteklemesi durumundsa paketler arasında ihityaca göre geçiş yapılarak genişleyebilen bir yapı oluşturulması mümkün.

Sunucu Kiralama Fiyat Listesi (12.01.2024)

Daha fazla bilgiye ihtiyaç duyduğunuz taktirde, lütfen doğrudan şirketimiz ile irtibata geçiniz.