GİZLİLİK VE GÜVENLİK POLİTİKASI

Gizlilik ve Güvenlik Politikası

Bu web sitesi ("web sitesi") size DGN Teknoloji Anonim Şirketi tarafından sunulmuştur. Aşağıdaki kullanım şartları, sizin bu web sitesini kullanımınızı ve web sitesine erişiminizi düzenler. Aynı zamanda, bu web sitesinde bulunan ya da bu web sitesi aracılığıyla erişilebilen belirli içerik, veri, materyal ya da bilgiler ("İçerik") ve sizin web sitesine yükleyebileceğiniz, gönderebileceğiniz ve/veya web sitesinde yayınlayabileceğiniz belirli içerik, veri, materyal ya da bilgiler ("Kullanıcı İçeriği") veya işlemler için belirli koşul ve şartlar geçerli olabilir. Bu gibi özel koşullar, bu kullanım koşullarına eklenebilir veya yalnızca açıkça belirlenen kapsama göre bu kullanım koşullarının yerini alabilir.

1. Hizmetin Alınabilmesine Bağlı Kişisel Bilgilerin Verilmesi / Değiştirilmesi

DGN Teknoloji Web Sitesi Kullanıcıları, hizmeti alabilmek için bazı kişisel bilgilerini DGN Teknoloji Web Sitesi ile paylaşmaktadırlar. Elde edilen tüm bu bilgiler, sadece DGN Teknoloji Web Sitesi veri tabanında bulunmaktadır. DGN Teknoloji Web Sitesi'daki dolaşımları sırasında kişisel bilgilerini değiştirme şansına sahiptirler. DGN Teknoloji Web Sitesi kullanıcıları vermiş oldukları bilgileri web sitesi üzerinden düzeltme ve değiştirmeyi gerçekleştirebilirler. Bu bilgiler sadece Kullanıcı tarafından değiştirilebilmektedir. Paylaşılmış olan bilgilerin geçerliliği, değiştirilen yeni bilgiler hem DGN Teknoloji Web Sitesi, hem de DGN Teknoloji Web Sitesi 'un diğer e-posta gibi on line hizmetleri için geçerlidir.

2. Diğer Kullanıcı Bilgilerinin Toplanması

DGN Teknoloji Web Sitesi, kullanıcılarının sitedeki dolaşımları sırasında ziyaret edilen bölümler, tıklanan alanlar gibi özellikleri otomatik olarak toplamaktadır. Bu veriler, sadece bölümlerin, farklı alanların izlenme, takip edilme oranlarının tespiti için kullanılmaktadır. Sayfaların nereden geçerek ya da ne şekilde ziyaret edildiğini belirleyen "cookie" adlı teknolojinin kullanıldığı durumlarda aynı şekilde sitenin farklı alanlarının izlenme, tıklanma oranlarının belirlenmesinde istatistiki veri olarak toplanmakta olup; kişiye özel yapılan bir uygulama değildir. Bu teknoloji ile amaçlanan, kullanıcıların daha sıklıkla ziyaret ettikleri bölümlere ait içeriği, siteye ilk ziyaretinden itibaren kullanıcı için daha kolay ulaşılır kılmaktır.

3. Bilgilerinizin Paylaşımı

DGN Teknoloji Web Sitesi Kullanıcısı olmanız durumunda, sitedeki ziyaretlerinizin istatistiki takibi dışında abonelik sırasında paylaşmış olduğunuz bazı kişisel bilgiler (yaş, cinsiyet gibi) ile e-posta gibi kişiye özel alanlarınız da DGN Teknoloji Web Sitesi tarafından paylaşılmamaktadır. DGN Teknoloji Web Sitesi, kişisel bilgilerinizi tamamen gizli tutacaktır ve hiç bir ticari amaçla 3. kişi veya kuruluşlarla paylaşmayacaktır. Tüm bu kişisel bilgiler, sitedeki tercihler ve DGN Teknoloji Web Sitesi Kullanıcısı olmak suretiyle elde edilen e-posta vb. haklar tamamen DGN Teknoloji Web Sitesi veri tabanında ve gizli olarak tutulmaktadır. DGN Teknoloji Web Sitesi, kullanıcılara ait bilgileri ancak aşağıda belirtilen haller gerektirdiği takdirde açıklamak hakkına sahiptir:

A) Kullanıcının, şahsi bilgilerinin paylaşılması konusunda izni var ise,

B) DGN Teknoloji Web Sitesi'un kendi bünyesinde kullanılmak üzere kullanıcı profillerinin belirlenmesi amacıyla,

C) Kullanıcının, DGN Teknoloji Web Sitesi'dan talep ettiği ürün ve hizmetlerin geliştirilmesi, temin edilmesi veya size sunulan servis ve araçlarla ilgili problemlerin giderilmesi amacıyla,

D) Kullanıcıya ürün ve servisler sunarken, birlikle çalıştığı (işbirliği yaptığı) firmalara, bu ürün ve servislerin sağlanmasında kullanılmak üzere,

E) Yasal soruşturmalar esnasında, mahkeme kararı gereği veya yasal prosedürler gerektirdiği takdirde.

Bu veriler zaman zaman kullanıcının ilgisini çekebileceğini düşündüğümüz konular, içerikler, farklı hizmet ve çalışmalardan kullanıcıyı haberdar etmek amacıyla kullanılmaktadır. Ama bu kullanım gerek DGN Teknoloji Web Sitesi portalındaki on line aktivite, gerekse DGN Teknoloji Web Sitesi'a bağlı e-posta, anında mesajlaşma gibi diğer on line faaliyetler olsun sadece DGN Teknoloji Web Sitesi tarafından kullanılmakta, saklanmakta ve yine DGN Teknoloji Web Sitesi aracılığıyla size ulaştırılmaktadır.

DGN Teknoloji Web Sitesi şahsi bilgilerinizin yukarıdaki şartlar çerçevesinde kullanılması sonucu meydana gelebilecek zararlardan dolayı sorumluluk kabul etmez. Servislerimizden yararlananlar bütün bu şartları okumuş ve kabul etmiş sayılırlar. DGN Teknoloji Web Sitesi, yukarıda yeralan açıklamaları önceden haber vermeksizin değiştirme hakkını saklı tutar.

Yukarıda açıklanan bilgiler münhasıran sizing telif hakkınızın ihlal edilmiş olması halinde DGN Teknoloji’yi bilgilendirmeniz için verilmiştir.Bunun dışında ki sorulara , örneğin: ürünlerle ilgili sorular ve uygun olmayan içerik ve bilgilere ilişkin istekler veya sorunlara cevap verilmeyecektir.

4. Başlıklar

Kullanım şartlarının bölümlerinin başlıkları yalnızca kolaylık sağlamak amacıyla verilmiştir ve kullanım şartlarının bir parçası olarak değerlendirilmeyecek veya anlamını ya da yorumunu hiçbir şekilde etkilemeyeceklerdir.

Daha fazla bilgiye ihtiyaç duyduğunuz taktirde, lütfen doğrudan şirketimiz ile irtibata geçiniz.