AĞ GÜVENLİĞİ

Emsalsiz Siber Güvenlik Hizmeti

Sunucu kiralama ve barındırma hizmetlerinde ağ güvenliği büyük önem arz etmektedir. Ülkemizde yıllardır sunduğumuz emsalsiz DDoS engelleme sistemi sayesinde müşterilerimize, büyük ölçekli ağ saldırılarına karşı dayanıklı bir güvenlik duvarı hizmeti sunuyoruz.

Ülkemizdeki üç büyük internet servis sağlayıcıyla direkt peering bağlantılarımız, güçlü firewall cihazlarımız ve teknik deneyimimizle istenen IP adresleri koruma altına alınarak büyük firewall cihaz yatırımları ve hat yatırımları yapılmadan koruma hizmeti sağlanabilmektedir.

Ücretli sunduğumuz servisler dışında tüm ağımız DDoS saldırılar için otomasyon sistemimiz tarafından giriş seviyesinde korunmaktadır.

Yurtdışı Firewall

Yurtdışı kaynaklı, daha çok toplam kapasite büyüklüğü yönünden problem oluşturan ağ saldırılarının ülkemize giriş yapmadan yurtdışında durdurulması amacıyla, yurtdışı firewall hizmeti sağlanmaktadır. Koruma hizmeti; /24 tüm blok veya korumalı IP aralıklarından yeni tahsis edilecek /29 (5 adet kullanılabilir) IP olarak sağlanmaktadır.

DGN Firewall

Veri merkezinde konumlandırdığımız siber saldırı engelleme sistemimizle aşağıda detayları yer alan saldırı tipleri için koruma sağlanabilmektedir.

DOS-DDOS: IP spoofing, IP sweep, Port scan, Land attack protection, Teardrop attack protection, ICMP fragment protection, Ping of death attack protection, Large size ICMP packet protection, Block fragment traffic, SYN-ACK- ACK proxy protection, SYN flood Protection, ICMP flood protection, UDP flood protection.

Co-location hizmetinde firewall ücretlendirmesi, firewall koruma hizmeti verilen her bir adet IP adresi için yapılmaktadır.

Firewall hizmeti geçerli fatura döneminde aylık bedel üzerinden aktif edilmektedir.

Firewall tarafından durdurulan trafik toplam müşteri network trafiğini etkilememekte veya trafik sayımına dahil edilmemektedir.

Daha fazla bilgiye ihtiyaç duyduğunuz taktirde, lütfen doğrudan şirketimiz ile irtibata geçiniz.